Ga naar hoofdinhoud

Winnaars A WT Spaarnwoude 03-09-2022

1. Inge v.d Aart-Dorresteijn – Wolfeca Ladybird Dashing 91 pnt.
2. Jaap Dansen – Arwin v.d Everse Akkers 91 pnt.
3. J.A. de Jong – Morrisdale Barbarry 91 pnt.
4. Jantine van Rijsbergen – Brody v.h. Muntenbos 91 pnt. (niet op foto)

Winnaars B CDD Borculo 02-07-2022

1. Alexandra Hollaender – Bowie Akhite v. Phenrola 79 pnt.
2. Karin Morsink – Easter Lizzy of Royal PLeasure 77 pnt.
3. Peter Hofman – Phenna from the Gundog Farm 76 pnt.

Winnaars C CDD Borculo 02-07-2022

1. Bas Reuver – Pip of Royal Pleasure 50 pnt.
2. Nicole Schulte im Walde – Fürstin Frieda vom blauen Walde 48 pnt.
3. Karin Morsink – Hagemors Sky of Royal Pleasure 47 pnt.

Winnaars A SJP Simonshaven 11-06-2022

1. Merijn Kokke – Bornbrand Black Jackie 93 pnt.
2. Karin van Vroenhoven – Flash from the Go Getters 91 pnt.
3. Piet Maarschalkerweerd – Swingshot Tornado 87 pnt.

Winnaars B SJP Simonshaven 11-06-2022

1. Gwen Leeuwe – Lizzy of Royal Pleasure 79 pnt.
2. Elise van der Kuil – Rudolph van de Everse Akkers 77 pnt.
3. A.E. Roepers Roepers – Herringbone’s Mrs Tiggy-Winkle 76 pnt.

Winnaars C SJP Simonshaven 11-06-2022

1. Martine Vogels -Kedongo’s Alfie 45 pnt.
2. Johan Smids – Aster v.d. Laanhoeve 42 pnt.
3. Estelle van der Meule – Dual Luna van de Hooydamhoeve 40 pnt.

Winnaars A klasse WT Bosschenhoofd 04-06-2022

1. Eveline Veilbrief-Abels – Grace van de Cranenburght 92 pnt.
2. Marinus Rooseboom – RoseAnne van het Muntenbos 85 pnt.
3. Joelca Hilverda – Go Back Braveheart 83 pnt. (niet op foto)
4. Willem Veilbrief – Flair van ’t Kieftendorp 83 pnt. (rechts op foto)

3. Joelca Hilverda – Go Back Braveheart 83 pnt.

Winnaars B2 klasse WT Bosschenhoofd 04-06-2022

1. Jola Hilhorst – Chouf 92 pnt.
2. Karin van Vroenhoven – Flash from the Go-Getters – 90 pnt.
3. Chris Korf – Sasawot waiting for the Sun – 86 pnt. (niet op foto)

Winnaars B1 klasse WT Putten 28-05-2022

1. At Bijsterveld – Beautiful Hunter Riley 93 pnt.
2. ML van Haersma de With – Blackjack Skogaholms 91 pnt.
3. Saskia de Kort – La Demisa Logan better be Blue 90 pnt.

Winnaars C klasse WT Putten 28-05-2022

1. Greet de Vries – Fenna 94 pnt.
2. Carina Warnaar – Mister Blue of the brightly Dunes 93 pnt.
3. Rob Verhek – Abayomi Woopi of Sweet Ale 93 pnt.

Geplaatste teams voor de IWT in Oostenrijk op 11 en 12 juni 2022

Team 1 en gesponsored door de NLV, 235 pnt.
Bjorn van Pruijssen
Mariska Gerding
Jeroen Dijkkamp

Team 2, 227 pnt.
Mark Ulijn
Jeroen Zijlmans
Jolanda Buningh

Team 3 (zonder foto), 226 pnt.
Roy Ehbel
Korstiaan Kleijwegt
Tom van der Linden
Foto’s OWT/Teamselectiewedstrijd Dog Portrait

Prijswinnaars Vut-wedstrijd 09-04-2022

1. Ed Booter – Go Back White Gold 95 pnt.
2. Mirjam Story – Bo 92 pnt.
3. Helen Zimmermann – Buck vom Mitteldeich 91 pnt.

Prijswinnaars OWT Open Langbroek 26-03-2022

1. Henk de Ronde – Elza’s Memory Raffa de Champagne 88 pnt.
2. Jeroen Zijlmans – Fencer Nelson 86 pnt.
3. Mark Ulijn – Fendale Gin Sling 85 pnt.

Prijswinnaars OWT Novice Langbroek 26-03-2022

1. Jeroen Dijkamp – Owen V.D Craneburcht 88 pnt.
2. Esther de Bie – Forever young from the go-getters 84 pnt. (niet op foto)
3. Jantine van Rijsbergen – Brody van het Muntenbos 82 pnt.

Prijswinnaars OWT Starters Langbroek 26-03-2022

1. ML van Haersma de With – Blackjack Skogaholms 90 pnt.
2. Marjolein Alberti – Beechdale´s Norwood 88 pnt.
3. Leo van der Prijt – Joy 87 pnt.

Foto’s OWT Langbroek Susan Lentjes Hebbes fotografieOpen, Novice, Starters  (Op de klasse klikken voor de foto’s)

Prijswinnaars A Spaarnwoude 12-03-2022

1. Astrid van Kalkeren-Scheeve – La Demise Chivas Regal 86 pnt.
2. Manfred van Kalkeren – Anastazia vd Everse Akkers 85 pnt

Prijswinnaars B Spaarnwoude 12-03-2022

1. Domenica van Thiel – Wolfeca Haggie 70 pnt.
2. Matthijs Gielbert – Jill 67 pnt
3. Fred Bleij – Greenwood Lodge Valley Whisper 66 pnt.

Prijswinnaars C Spaarnwoude 12-03-2022

1. Marloes Lokhorst-Ketelaar – Bink 47 pnt.
2. Margret Schoenmaker – Star Gein Walkers Aguza 46 pnt.
3. Antje de Wit – Donja 43 pnt.

Back To Top