skip to Main Content

2021

Uitslag SJP Simonshaven 19-6-2021
Uitslag Club Diploma Dag Borculo 3-7-2021
Uitslag WT Borculo 31-7-2021
Uitslag OWT Oudewater 7-8-2021
Uitslag Novice Apporteerveldwedstrijd Sint Jansteen 10-08-2021
Uitslag WT Spaarnwoude 15-8-2021
Uitslag CACT Apporteerveldwedstrijd Hank 20-08-2021 
Uitslag MAP Oostvoorne 11-09-2021
Uitslag OWT finale Kasteel Doorwerth 19-9-2021
Uitslag WT Heerle C en B1 klasse 2-10-2021
Uitslag WT Heerle  B2 en A klasse 3-1-2021

Prijswinnaars B2 WT Heerle 3-10-2021

1e Joyce Goossen – Bonfire Worker Blueberry  90 pnt.
1e Hanneke Schrumpf – Loyal Wish vd Hooydam Hoeve 90 pnt.
2e Eline Kommers – Woodrush Duth Poppy  89 pnt.
3e Anita Metselaar – Golde Lining Chelsea  – 87 pnt. 

 

 

 

Gedeelde 1e plaats B2:
Joyce Goossen- Bonfire Worker Blueberry 90 pnt.
Hanneke Schrumpf -Loyal Wish vd Hooydamhoeve 90 pnt

 

 

 

 

 

 

Prijswinnaars A WT Heerle 3-10-2021

1e Elly Keldermans – Cerbel Hope 86 pnt.
2e Janneke Keyzer-Udding – Bonfire Frieda of Mayfield Manor – 86 pnt.
3e Natascha Ripzaad – Shensdevlin 84 pnt.

 

 

 

 Prijswinnaars B1 WT Heerle 2-10-2021
1e Hans Walhout – Flame from the Go-Getters   91 pnt.
2e Twan Vermunt – Axel van Attelaken  90 pnt.
3e Philip Kroon – Ponnes Liberty Dineh Rough Diamant 89 pnt. 

 

 

 

 

Prijswinnaars C WT Heerle 2-10-2021
1e Monique Pouwels – Saar of Zofie’s Choice  93 pnt
2e Jet Schonhage – French-Quarter Friend’s Formdable Fangio 91 pnt.
3e Saskia de Kort – La Demisa Logan Better Be Blue 89 pnt.

 

 

 

 

 

Prijswinnaars OWT Finale 19-9-2021
Open Klasse
1 Henk de Ronde –Elza’s Memory Raffa de Champagne 84pnt.
2 Joep Brosky – Way of the world v.d. Loenense hoeve 84pnt.
3 Jurjen Dijkstra – Sasawot Aranyu Sinne 79 pnt.

 

 

 

 

Novice klasse
1 Mariska Gerding – Sasawot Follow The Sun 79 pnt.
2 Betty van der Woude – Vlaklands Lot 78 pnt.
3 Ronald Los – Bonfire Worker Awesome Dash 78 pnt.

 

 

 

 

Starters klasse

1 Aleid Wobbes-van der Mark – Sasawot Hang Loose “Zenna” 87pnt.
2 Jeroen van Vliet – Spike Armando v.h. Oudebaken 81pnt
3 Esther de Bie – Forever young from the go-getters 78 pnt

 

 

 

Foto’s van de OWT finale zijn te bestellen via: https://www.oypo.nl/nl/a0bf842524fccf34
Fotografe: Hannah Verhoeven

 

 

Prijswinnaars MAP A Spaarnwoude 11-9-2021 (Foto’s Dog Portait)

1 Femke Lagaaij – Handsome Hauke the Second Off April 585 pnt.
2 Dennis Rob – Brave Ravi van het Lingegat 565 pnt.
3 Saskia de Kort – Wolfeca Demisa’s Steffy Comics 555 pnt.

 

 

 

 

Prijswinnaars MAP B Spaarwoude11-9-2021

1 Willeke van Eerden-Til  – Quwinn of Hopeful Image 566 pnt.
2 Yvonne Los – Blackthorn Wonderful Rivka 565 pnt.
3 Chris Korf – Sasawot Waiting For The Sun 556 pnt

 

 

 

 

CACT Apporteerveldwedstrijd Hank 20-8-2021

G

Mart v.d. Wiel – Rebel Blend Hairy Prince Green Butt

 

 

 

 

 

 

Prijswinnaars WT Spaarnwoude 15-8-2021
B1 klasse
1 Alie van Dillewijn – Kristie Dana v.d Doorder Stee 96 pnt.
2 Anneke Hooyboer – Hummer vd Waterlandspolder 94 pnt.
3 Madelon Westendorp – Shadow of Sofie’s Choice 93 pnt.

 

 

 


C klasse

1 Suzanne den Heijer Timmer – Aidan Cerbel Gundog 92 pnt.
2 Spetter – Geert Askes 88 pnt.
3 La Demisa Logan Better Be Blue – Saskia de Kort 87 pnt.

 

 

 

 

Prijswinnaars Novice Apporteerveldwedstrijd Sint Jansteen 10-8-2021

1U  Way of the world van de Loenense Hoeve – Joep Brosky
2U Impress Ilke the second off april – André Brink
3U Starcreek Stanley – Stefaan Bollen

 

 

 

 

 

Prijswinnaars OWT Oudewater 07-08-2021
Open Klasse:

Sasawot Aranyu Sinne – Jurjen Dijkstra 83 pnt.
2 Rebel blend Hairy Prince Green Butt – Mart van de wiel 82 pnt.
3 Holland`s Brad of Upperclaws –
Victorine Schokker 80 pnt.

 

 

 

 


Novice Klasse:

1 Apart Vira de Robbenjagers – Dennis Rob 90 pnt.
2 Sasawot Follow The Sun – Mariska Gerding 87 pnt.
3 Jewels Jelmer The Second off April –
Jacquemine Keersmaekers 65 pnt.

 

 

 

Starters Klasse:

1 Finley – C. Schrumpf  88 pnt.
2 Forever young from the go-getters – Esther de Bie 87 pnt.
3 Bonfire Worker Blueberry – Joyce Goossen  81 pnt.

 

 

 

 

Prijswinnaars WT Borculo 31-7-2021
A-klasse:

1 Grace van de Craneburcht – Eveline Veilbrief-Abels 93 pnt.
2 Apart Vira de Robbenjagers – Dennis Rob 93 pnt.
3 Sky my Melodie of Golden Spirit  – Gera Schuurmans 92 pnt.

 

 

 

 


B2-klasse:

1 Amazing Petite My Golden Sunshine Benno Wendt 86 pnt.
2 Fe v.’t Kieftendorp Wilma Harmsen 85 pnt.
3 Rebel Blend Sparkle Dun Marleen Sluijs 83 pnt.

 

 

 

 


B1-klasse:


1  Brooklyn of Zofie’s Choice Rene Lammers 90 pnt.
2  Spike Armando v.h. Oudebaken Jeroen van Vliet 89 pnt.
3  Flavour From The Go-Getters Wilco van Renen 87 pnt.

 

 

 

 


C-klasse:


1 Yukon’s Gold Spirit Lake Ewoud Brouwer 92 pnt.
2 Pure Dutch Passion Sirius Black Carin van de Griendt 92 pnt.
3 Aiden S. den Heijer-Timmer 86 pnt.

 

Back To Top