skip to Main Content

Geplaatsten Asterion en Artemis bekend

Op respectievelijk 2 november en 17 november vinden de Artemis en de Asterion plaats.
De geplaatste deelnemers staan hieronder. Wanneer alle deelnemers definitief bekend zijn, zal het deelnemersveld alsnog worden geplaatst/herzien.

Geplaatsten Asterion  17 november 2019:
B1:
1   Marianne Coppelmans-Slaats met Amazing Myrtha Of Mayfield
2   Marjorie van Hoeven met Loyal Keen van de Hooydam Hoeve
3   Theo Bijhold met Bonfire Ruby Of Mayfiels Manor
4   Mart van de Wiel met Rebel Blend Harry Prince Green Butt (Noxx)
5   Inge van der Aart-Dorresteijn met Wolfeca Ladybird Dashing (Dyna)
6   Evelien Visscher met Tidebrook Wood Gamebird
7   RH Huls met April van de Waterlandspolder
8   Kees de Wilde met Jodi Le Timbre D’ór
9   Rob Jonker met Kathy of the Spring Cottage
10 Hans Walhout met Cragtop Coonabarabran

B2:
1  Pierre van Meer met Senna van het Muntenbos
2  Daan Toth met Adorable Carex of Jolies Pride
3  Theo Prenen met Xyra Passie van ’t nieuwe Erf
4  Elly Keldermans met Cerbel Hope
5  Lonneke Slutter met Sasawot Agotha Lany
6  Richard van Kaam met Kjall of the Spring Cottage
7  May Broekhuis-Ronday met Sasawot Agoston Splinter
8  Ali van Dillewijn met Roebie Rother
9  Cornelie de Jong-van Tuyll met Harvey of Roughcorner Castle
10 Eline Kommers met Woodrush Dutch Poppy
11 Christel Schattevoet met Bright Yeth vom Oemberger Moor
12 Yvonne Los met Blackthorn Wonderful Rivka
13 Marian Boutkan met Evy aus Luhlsbusch
14 Andre Brink met Impress Ilke The Second Off April

 

Geplaatsten Artemis 2 november 2019:
1  Samantha Kersten met Jones (winnares van 2018)
2  Rien Thijs met Yuna van het Muntenbos
3  Dirk van Overbeek met Holland’s Blanche of Upperclaws
4  Rauk Hoogewoud met Loyal Abby vd Hooydam Hoeve
5  Jurjen Dijkstra met Sasawot Aranyu Sinne
6  Jeroen Dijkkamp met Cerbel in Love
7  Peter Stroomenbergh met Gin from the Gundog Farm
8  Joost Smits met Dual’s Hope Lewis
9  Desiree Goossen met Claire van de Waterlandspolder
10 Victorine Schokker met Holland’s Brad of Upperclaws
11 Helen Zimmermann met Buck vom Mitteldeich
12 Joachim van Beek met Bing van de Waterlandspolder
13 Saskia de Kort met Wolfeca Demisa’s Steffy Comics
14 Jose Hagen met Go Back Nevill Holt

De Asterion vindt plaats in Heerle en de Artemis in Rhenoy

 

 

Back To Top